Green Street 184A,

Lviv, UKRAINE.

096 450 21 54

About Us

«Бенкетний Дім» у Львові запрошує гостей у святкову казку, яка реальніша за сьогодення! І якщо навіть Ви переконані, що казок зараз не буває, а принци залишилися в минулому, то в «Бенкетному Домі» Вам доведуть протилежне. Спеціалісти, ентузіазму яких можна тільки позаздрити, створять для Вас розкішне свято, де гармонія кольору, стилю, сервісу та ціни об’єднуються в одну довершену картину незабутнього свята. Працівники ресторану підкажуть, як найкраще зустріти гостей, чим їх почастувати та як розважити.

Вам не доведеться турбуватися про оформлення залу, адже в «Бенкетному Домі» про все вже подбали. У вартість бенкету (від 300 грн./особа) також входить подарунковий столик для зустрічі гостей та святково оздоблена арка для молодят.

Смачна та вишукана кухня банкетного залу варта окремої уваги — фірмові м’ясні страви, юшка з білих карпатських грибочків, гарячі закуски, які так і манять до столу — все в найкращих традиціях яскравої забави. Справжні українські господарі шанують своїх гостей, доки б вони не засиділися. В «Бенкетному Домі» також дотримуються цього фундаментального принципу гостинності — орендна плата після опівночі відсутня, то ж Ви та Ваші гості можуть насолоджуватися святом, скільки душа забажає!

Ви, безперечно, відчуєте, що в «Бенкетному Домі» Вам раді за будь-якої нагоди!

Цитата дня :)

Ти лиш храм збудуй, а люди в нього прийдуть.

Ліна Костенко